ارائه دهنده خدمات بهداشت محیط
شماره ثبت: 17570
آذربایجان غربی، ارومیه
شنبه-جمعه: 23:00 - 10:00
 

ارائه خدمات سمپاشی و مبارزه با آفات بهداشتی با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز اروپا و استفاده از ترکیبی از بهترین سموم خارجی ساخت کشورهای اروپایی و آمریکایی انجام می گردد.

ریشه کنی کامل انواع حشرات نظیر: سوسک، ساس، رتیل، عقرب، کنه، کک، مورچه، موریانه، مگس، پشه، مارمولک، بید، مایت، موش و....

خدمات ما شامل چه اماکنی می شود؟

منازل، اماکن عمومی و مسکونی و تجاری، ساختمان ها و آپارتمان ها، تاسیسات، هتل ها، خوابگاه ها، استراحتگاه ها و آسایشگاه ها، مراکز تفریحی و گردشگری، ترمینال ها و مراکز انتقال و جابجایی مسافران، پادگان ها و مراکز نظامی، زندان ها، فروشگاه ها، مراکز تهیه و تولید و عرضه موادغذایی، آشپزخانه ها، کارگاه ها، انبارها، صنایع، کارخانجات، ادارات، بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و درمانی، آزمایشگاه ها، مراکز پزشکی، مراکز نگهداری و ذخیره سازی موادغذایی، مراکز نگهداری و دفع زباله ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی، کشتارگاه ها، دامداری ها و مرغداری ها و وسایل نقلیه عمومی.

چه نوع حشراتی باید بصورت دوره ای سمپاشی شوند؟

در سمپاشی حشراتی نظیر سوسک که تخم آنها شدیداً مقاوم در برابر سموم هستند، باید سمپاشی بصورت دوره ای انجام گیرد تا نوزاد این حشرات (که اصطلاحاً به آن لارو گفته می شود) از تخم بیرون بیایند و مجدداً سمپاشی صورت گیرد. مدت زمانی که طول میکشد تا سوسک از تخم بیرون آید معمولاً ۱۵ روز است.

img_divider

مزایای اصلی خدمات

 
  ارائه مشاوره در زمینه بهسازی توسط کارشناس فنی
  ریشه کنی کامل انواع حشرات و آفات بهداشتی
 ارائه ضمانت نامه کتبی با مهر و امضای شرکت